Realizacje

Poniższy zbiór moich projektów jest stale aktualizacji. Lecz może się tak zdarzyć, że nie wszystko będzie na bieżąco wrzucane oraz aktualizowane. Moim priorytetem, jest dostarczenie najwyższej jakości obsługi, a na dalszym planie archiwizacja swoich projektów.

Mrs. Sklejka to rodzinna manufaktura pełna pasji do drewna i kreatywności. Od 2021 roku tworzy unikalne dekoracje, w tym lampki, łapacze snów i metryczki, które nadają wnętrzom wyjątkowy charakter. Oferta to nie tylko gotowe produkty, ale także personalizowane rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do świata pełnego pasji i drewna, gdzie powstają piękne i niezwykłe produkty dla unikalnego domu.

Profesjonalne biuro detektywistyczne M&K Michał Kamiński z Krakowa, działające na terenie całej Polski.

Kucala-Trans to rodzinne przedsiębiorstwo transportowe, które świadczy usługi na terenie Polski i Europy Zachodniej. Firma skoncentrowana jest głównie na transporcie drogowym, obsługując kraje takie jak Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg i Szwajcaria. Początki funkcjonowania firmy Kucala-Trans datuje się na 2007 roku, kiedy to Władysław Kucala rozpoczął działalność w międzynarodowym transporcie. Dzięki wysokiej jakości usług zyskał zaufanie zagranicznych partnerów.

Strona internetowa

W życiu różnie bywa ze zdrowiem fizycznym jak i psychicznym. Czasem popularne formy leczenia mogę być niewystarczalne. Czy jest co jeszcze? Tak. Terapia prowadzona przez doświadczonego terapeutę. Mam przyjemność przedstawić Hipnoterapeutkę Agnieszkę Kossewską.

Strona firmowa

Przedstawiam stronę firmową Rzeczoznawcy Majątkowego Pani Anny Kułacz. Myśląc o swoich czterech ścianach z rynku wtórnego lub zastanawiając się nad budową własnego domu, kontakt z rzeczoznawcą będzie nieunikniony. Zapraszam i polecam.

Strona firmowa

Budownictwo Inżynieryjne prowadzi działalność gospodarczą od 1996 roku. Na co dzień zajmuje się realizacją przebudowy oraz rozbudowy infrastruktury teletechniczne oraz energetycznej.

Strona firmowa

Pan Mateusz, od lat zajmuje się prowadzeniem działalności związanej ze skupem samochodów, pomocą drogową oraz sprzedażą części używanych

Strona firmowa

żeby było inaczej, oryginalnie i przyjemnie. Żeby wyróżnić się z pośród masy identycznych ofert pensjonatów i hoteli. Popatrzcie Państwo w jakim wspaniałym apartamencie można spędzie urlop.

Strona internetowa

Kolejny sklep internetowy w którym można dostać nietypowe ubranka dla dzieci oraz dorosłych na specjalne okazje.

Sklep internetowy

Salon Magja to synonim jakości, profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Dla Pani Magdy i Pana Przemysława została zaprojektowana szata graficzna strony, logotyp oraz były prowadzone działania pozycjonerskie pod wyszukiwarkę Google.

Strona internetowa

Gabinet masażu GM Ronczek to miejsce dla każdego, kto chciałby na chwilę uciec od spraw codziennych. Prowadzony przez Pana Adama i Pana Artura. 

Strona internetowa

Pan Piotr to człowiek orkiestra, tuż obok wykonawstwa kompleksowych robót w zakresie instalacji sanitarnych przy okazji prowadzi profesjonalny sklep z bogatym asortymentem uchwytów.

Sklep internetowy

Ekskluzywny salon wnętrz, KRAK-SPIEK, powstał z inspiracji pani Anety Chałdy. To jej wyczucie smaku, szyk i elegancja doprowadziły do powstania tego magicznego miejsca.

Strona internetowa

Pani Aleksandra z Ukrainy, od lata prowadzi działalność związaną z usługami sprzątania biur. W swojej bogatej ofercie tuż obok sprzątania zajmuje się dezynfekcją zamgławiaczem, ozonowaniem czy  myciem elewacji.

Strona firmowa

Rodzinny biznes prowadzony przez Martę Wywiał, zgodnie z tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Strona internetowa

Parkowa Hostel to hostel pracowniczy zlokalizowany w sercu krakowskiego podgórza. Dla Pana Łukasza została zaprojektowana szata graficzna strony oraz logotyp.

Strona internetowa

Firma Iskierka zajmuje się kompleksowymi pracami porządkowymi.

Strona internetowa

Serdecznie polecam bardzo pyszne domowe pierożki. Pychota nic dodać nic ująć 🙂

Strona internetowa

Firma MG PROJECT swoją działalność rozpoczęła 2015 i od tamtej pory odnosi same sukces działalności wykończeniowej. 

Strona firmowa

Serdecznie polecam mojego przyjaciela wszystkim swoim znajomym. Oskar jest przedstawicielem TUiR WARTA S.A., przez co może zaoferować dużo lepsze warunki ubezpieczeń niż te, które oferuje internet.  

Strona internetowa

Firma SAFETY ENGINEERING specjalizuje się w szeroko rozumianej inżynierii bezpieczeństwa pożarowego. 

Strona internetowa

Pani Karolina zajmuje się zawodowo reprezentowaniem przedsiębiorców przed Urzędem Skarbowym. 

Strona internetowa

Zainteresowany ofertą?