Reklamy Google Ads / Facebook Ads

Jedną z najszybszych i najskuteczniejszych metod w dotarciu do klienta, są reklamy sponsorowane. To dzięki nim, przedsiębiorcy na całym święcie promują swoją ofertę.  

W zamierzchłych czasach, Krakowskie Sukiennice znajdujące się na Rynku Głównym, były niegdyś największym bazarem przyciągających kupców z doliny Wisły oraz wschodniej Europy. Dzisiaj chcąc udać się na zakupy, wystarczy wziąć smartfon do ręki lub włączyć komputer.  

Najszybsza droga

Aktualnie, jedną z najszybszych dróg dotarcia do klienta, są kampanie reklamowe w dwóch przestrzeniach. Mowa oczywiście o Google i Facebooku. Gigant z Mountain View, to bezkonkurencyjny lider w dostarczaniu treści dla całego świata cyfrowego. Natomiast Facebook, to absolutny lider wśród portali społecznościowych.  

Kampanie reklamowe w Google oraz na Facebooku mogą być wykorzystywane do różnych celów. Najczęściej wykorzystujemy je do przekierowania ruchu z Google na stronę firmową, czy do sklepu internetowego. Jednakże nie tylko, istnieją również inne taktyki, które wykorzystują reklamy w celu pozyskania określonych działań takich jak; uzupełnienia formularza, zapisania się do newslettera, polubienia, skomentowania czy udostępnienia naszej treści.

Spersonalizowane cele

Moje działania podczas tworzenia kampanii reklamowych są skierowane w kierunku: 

  • ‌Personalizacji reklam do określonych grup docelowych, w celu maksymalnego wykorzystania potencjału reklamowego. 
  • ‌Optymalizacji reklam nastawionych na maksymalny wzrost sprzedaży. 
  • ‌Budowaniu wizerunkowym marki w świadomości odbiorcy. 
  • ‌Lepszemu poznaniu nawyków oraz cech charakterystycznych persony z lejka sprzedażowego. 
  • ‌Remarketingu, czyli powrotnemu zabiegowi tworzeniu reklam skierowanych do użytkowników wcześniej zainteresowanych ofertą.  

 

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Umowa bez abonamentów i haczyków!

Zależy nam bezpieczeństwie obu stron. Współpracę rozpoczynamy umową bez haczyków oraz abonamentów. Dla nas najważniejszy współpraca, za którą idzie rozwój naszych Klientów. 

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Tuż obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmujemy się brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.

Chcesz poznasz szczegóły oferty? Zapytaj o nią przez poniższy formularz.

Bezpośredni kontakt:

Pon.-Sob.: 8:00 – 20:00
Niedz.: 9:00 – 16:00

Copyright 2020-2022 © INNOVATED Creative Studio: Projektowanie stron – Pozycjonowanie – Reklamy Google / Facebook – Copywritinig – Branding