Reklamy Google Ads

Reklama dźwignią handlu, też tak uważasz? 

W zamierzchłych czasach, Krakowskie Sukiennice znajdujące się na Rynku Głównym, były niegdyś największym bazarem przyciągających kupców z doliny Wisły oraz wschodniej Europy. Dzisiaj chcąc udać się na zakupy, wystarczy wziąć smartfon do ręki lub włączyć komputer.  

Najszybsza droga

Aktualnie, jedną z najszybszych dróg dotarcia do klienta, są kampanie reklamowe w dwóch przestrzeniach. Mowa oczywiście o Google i Facebooku. Gigant z Mountain View, to bezkonkurencyjny lider w dostarczaniu treści dla całego świata cyfrowego. Natomiast Facebook, to absolutny lider wśród portali społecznościowych.  

Kampanie reklamowe w Google oraz na Facebooku mogą być wykorzystywane do różnych celów. Najczęściej wykorzystujemy je do przekierowania ruchu z Google na stronę firmową, czy do sklepu internetowego. Jednakże nie tylko, istnieją również inne taktyki, które wykorzystują reklamy w celu pozyskania określonych działań takich jak; uzupełnienia formularza, zapisania się do newslettera, polubienia, skomentowania czy udostępnienia naszej treści.

Spersonalizowane cele

Nasze działania podczas tworzenia kampanii reklamowych są skierowane w kierunku: 

  • ‌Personalizacji reklam do określonych grup docelowych, w celu maksymalnego wykorzystania potencjału reklamowego. 
  • ‌Optymalizacji reklam nastawionych na maksymalny wzrost sprzedaży. 
  • ‌Budowaniu wizerunkowym marki w świadomości odbiorcy. 
  • ‌Lepszemu poznaniu nawyków oraz cech charakterystycznych persony z lejka sprzedażowego. 
  • ‌Remarketingu, czyli powrotnemu zabiegowi tworzeniu reklam skierowanych do użytkowników wcześniej zainteresowanych ofertą.  

 

Zapytaj o ofertę.

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Umowa bez abonamentów i haczyków!

Każdą współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy, która jasno określa szczegóły projektu i chroni interes obu Stron.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmujemy się również brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.