Krzysztof Prażmowski

Programista stron i sklepów internetowych, grafik i designer. CEO w INNOVATED Creative Studio.

biuro@innovated.pl
+48 780 070 005
Porozmawiamy?

Projektowanie stron firmowych

Tworzenie stron, to dla nas coś więcej niż praca, to pasja która codzienność przemienia w wspaniałe projekty!

Obserwacja cyfrowej przestrzeni nauczyła nas pewnych ważnych aspektów, których nie może zabraknąć podczas projektowania stron firmowych dla naszych Partnerów. Są nimi: bezpieczeństwo, optymalizacja i funkcjonalność stron internetowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną pełni rolę witryna firmowa. Strona internetowa jest to pierwszy element reprezentacyjny, z którym klient spotyka się z firmą na dzień dobry. Naszym zadaniem tuż obok pięknego designu jest niedopuszczenie do sytuacji, w której nasz Partner zostanie skompromitowany lub co gorsza okradziony.

Serwer w chmurze hostingowej posiada kopie zapasowe, które są regularnie wykonywane w nocy i są utrzymywane do dwóch dni wstecz. Dodatkowo, aby całkowicie zminimalizować ryzyko utracenia danych, wykonujemy regularnie kopie zapasowe witryny, na dysk twardy w obrębie firmy Innovated.

Tuż obok standardowych zabezpieczeń Strona Internetowa będzie dodatkowo chroniona certyfikatem SSL, który zwiększa bezpieczeństwo przed podmianą danych np. numeru konta bankowego czy zmianą na treści kompromitujące właściciela witryny.

W razie problemów technicznych reagujemy 24 godziny, 7 dni w tygodniu, w niedziele i święta.

OPTYMALIZACJA

Rzadko spotyka się osoby, które dysponują pokładami wolnego czasu. W dobie nieustannej walki z konkurencją, której wbrew pozorom nie są firmy z tej samej branży, a są to wszelakiego rodzaju pochłaniacze naszej uwagi. Szybkość i intuicyjność wczytywania strony internetowej pełni ważną rolę w pozyskaniu klienta.

Państwa Strona będzie dodatkowo podpięta pod technologie LiteSpeed Cache lub REDIS. Upraszając, w skrócie technologie te zmniejszają ilość jednorazowych zapytań do bazy danych. Takie rozwiązania potrafią zminimalizować nawet 10 krotnie ilość zapytań przy tysiącu użytkowników w czasie trwania jednej sesji w witrnie internetowej.

Strona z ofertą będzie zainstalowana i skonfigurowana w prężnie rozwijającym systemie WordPress. Szacuje się, że na święcie ponad połowa stron jest stworzona włąsnie w tym środowisku. Właściwie nic w tym dziwnego, bo prostota i intuicyjny panel administracyjny przekonuje do siebie już w pierwszych chwilach administrowania strony.

Strona firmowa będzie dostosowana do wszelkich urządzeń mobilnych i desktopowych!

FUNKCJONALNOŚĆ

Dobieramy odpowiednie narzędzia technologiczne. Tworzymy piękną szatę graficzną. A na samym końcu, udostępnimy możliwość pełnej kontroli zawartości znajdującej się na stronach naszych Partnerów. To Państwo są kapitanem na własnym statku, my jesteśmy częścią załogi, która przyczynia się do rozwoju Państwa biznesu.

Środowisko WordPress wyróżnia się ogromną popularnością wśród twórców motywów i dodatków. Dzięki temu mam możliwość stworzyć dla Państwa stronę na zaawansowanym kodzie (szablonie), który wyróżni się wyjątkowych designem.

W panelu administracyjnym będą Państwo mieć bez ograniczeń możliwość edytować wszystkie treści i materiały zamieszczone w witrynie strony oraz dodatkowo możliwość własnej rozbudowy.

W standardzie otrzymasz:

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

  • Umowa bez abonamentów i haczyków!

Każdą współpracę rozpoczynamy od umowy. Taka umowa jasno określa szczegóły współpracy oraz chroni i zabezpiecza interesy obu Stron.

  • Kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Tuż obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmujemy się brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.

Dlaczego warto zlecić nam projektowanie strony firmowej?

– Podstawą współpracy jest pełna pomoc w zaspokojeniu wszystkich potrzeb cyfrowych naszych Klientów.

– Szeroka wiedza na temat projektowania stron i sklepów internetowych pozwala tworzyć nowoczesne witryny pod wszystkie urządzenia mobilne i desktopowe.

– Projektowanie stron przebiega w oparciu o sprawdzone technologie, przy zachowaniu standardów Google.

– Atrakcyjne ceny usług przyczyniają się do dużych oszczędności czasu i pieniędzy.

– Każdy Klient otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego strony przez 24h/7, który pozwala na pełną kontrole danych.

– Pełna opieka techniczna, to bezpieczeństwo Twojej firmy w Internecie.

– Każda oferta jest szyta na miarę klient oraz jego indywidualne potrzeby

Zainteresowany ofertą? Zapytaj o nią przez poniższy formularz.

© 2021 INNOVATED Creative Studio - Projektowanie stron firmowych i sklepów internetowych.