Projektowanie stron firmowych

Tworzenie stron, to dla mnie coś więcej niż praca, to pasja która codzienność przemienia w wspaniałe projekty!

Oferuję kompleksowe usługi tworzenia stron internetowych dla małych i średnich firm. Jako freelancer specjalizujący się w projektowaniu i rozwijaniu witryn. Jestem w stanie stworzyć profesjonalną stronę internetową, która będzie skrojona na miarę Twojej firmy i spełni Twoje indywidualne potrzeby.

Moja oferta obejmuje:

Projektowanie responsywnych stron internetowych:

Tworzę strony internetowe, które doskonale wyglądają i funkcjonują zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach. Dzięki temu Twoja firma będzie dostępna dla klientów na różnych urządzeniach, co zwiększy zasięg i atrakcyjność Twojej witryny.

Indywidualny design:

Rozumiem, że Twoja firma ma unikalną tożsamość wizualną. Dlatego zapewnię Ci unikalny i spersonalizowany design, który odzwierciedli charakter Twojej marki i wyróżni Cię na tle konkurencji.

Intuicyjna nawigacja:

Zadbam o to, aby Twoja strona internetowa była łatwa w obsłudze i intuicyjna dla użytkowników. Optymalizuję nawigację, tak aby klienci mogli szybko znaleźć potrzebne informacje i produkty/usługi.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek:

Wdrażam skuteczne strategie SEO (Search Engine Optimization), które pomogą Twojej stronie osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu Twoja firma będzie bardziej widoczna dla potencjalnych klientów, co przekłada się na zwiększenie ruchu na stronie i generowanie większej liczby leadów.

Integracje z mediami społecznościowymi: 

Jeśli Twoja firma korzysta z mediów społecznościowych, zintegruję Twoją stronę internetową z odpowiednimi platformami, takimi jak Facebook, Twitter, Instagram itp. Ułatwi to udostępnianie treści, generowanie większej liczby obserwujących i budowanie większej społeczności online.

Formularze kontaktowe i zgłoszeniowe:

Dodam odpowiednie formularze kontaktowe i zgłoszeniowe, które ułatwią klientom kontakt z Twoją firmą. Będziesz mógł otrzymywać wiadomości bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową, co przyspieszy proces komunikacji.

Wsparcie techniczne i utrzymanie strony:

Nie skończę mojej pracy po zakończeniu projektu. Oferuję również wsparcie techniczne i utrzymanie strony internetowej. Będę monitorować jej działanie, dbać o aktualizacje i rozwiązywać ewentualne problemy, aby Twoja strona zawsze działała sprawnie.

Ile kosztuje stworzenie strony firmowej?

Ile kosztuje zaprojektowanie strony firmowej?

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Operując cennikiem, miałem świadomość, że wycena nie zawsze może być adekwatna do danego projektu. By móc sporządzić odpowiedną ofertę, potrzebuję poznać odpowiedź na wiele czynników. Jednakże aby już nie wchodzić w technikalia, pozostanę przy trzech podstawowych kwestiach;

  • Przeznaczenie strony. Prosta wizytówka, strona typu OnePage, czy na przykład, strona rozbudowana pod pozycjonowanie w Google),
  • Ilość podstron/zakładek

oraz

  • Ilość materiału, który trzeba będzie opracować (przygotowanie opisów, obróbka zdjęć, przygotowanie grafiki)

Gwarantowane 9 dni albo zwrot kasy

Jeśli czas ma dla Ciebie istotne znaczenie? To mam dla Ciebie obietnice. Kilkadziesiąt projektów nauczyło mnie pewnej automatyzacji oraz procesu. Jeśli dostarczysz mi wszystkie materiały lub przekażesz wszystkie wytyczne, to wykonam dla Ciebie profesjonalną stronę firmową w krótszym czasie, niż 9 dni. A jeśli przypadkiem, nie udałoby mi się dotrzymać tego terminu, zwrócę Ci pieniądze, a projekt strony firmowej zostanie dla Ciebie wykonany bezpłatnie. Masz moje słowo!

Umowa stoi?

Zainteresowany ofertą?

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Umowa bez abonamentów i haczyków!

Każdą współpracę rozpoczynam od umowy. Taka umowa jasno określa szczegóły współpracy oraz chroni i zabezpiecza interesy obu Stron.

Zapewniam kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Tuż obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmuje się również brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.