Copywriting, czyli pisanie tekstów

Content marketing to najlepsza forma sprzedaży jaka kiedykolwiek powstała.

Content marketing, to najlepsza forma sprzedaży jaka kiedykolwiek powstała. To w jaki sposób komunikujemy się z klientem stanowi o naszym sukcesie w biznesie. Jednym z najważniejszych czynników skutecznej sprzedaży jest odpowiednio przygotowany kontent tekstowy.  

Chcąc rywalizować z konkurencją, ważne jest poznanie naszych silnych i słabych stron. Wiadomo, słabe strony trzeba zminimalizować, a mocne wykorzystać! Podobnie jest z tekstami. Jeśli Twoją słabą stroną jest copywriting, to konieczne musisz oddać go nam!  

Specjalizujemy się w tworzeniu różnego rodzaju treści. Nasze teksty można znaleźć w różnych zakątkach Internetu. Począwszy od mediów społecznościowych, a skończywszy na specjalistycznych artykułach eksperckich.  

Zastosowanie

Możemy dostarczyć profesjonalny tekst uwzględniający każdą potrzebę Klienta. Piszemy bez ograniczeń, w każdej dziedzinie. Specjalizujemy się w tworzeniu tekstów z przeznaczeniem na:

  • strony firmowe – gdzie treść charakteryzuje się prostym językiem przedstawiając markę jako godnego partnera do współpracy,
  • blogi specjalistyczne – kładziemy nacisk na angażujące artykuły, podkreślając autorytet autora w swojej dziedzinie,
  • e-commerce – zmieniamy nudną specyfikację produktu, w ciekawie opisy zachęcające do zakupu,
  • media społecznościowe – tworzymy atrakcyjne posty zachęcające społeczność do określonych działań,
  • kampanie Google Ads – kreujemy unikalne hasła, które prowadzą do wyższej sprzedaży produktów i usług,
  • materiały reklamowe banery, ulotki broszury czy wizytówki.

Pobierz poniżej pdf i sprawdź jak piszemy

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmujemy się również brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.

Zapytaj o szczegóły oferty?