Pozycjonowanie stron i sklepów e-commerce

Zadbamy o najwyższą lokatę Państwa witryny, w wyszukiwarce Google. 

Dobrze wiem jak ważna jest pierwsza pozycja w Google. Tak naprawdę, od niej wszystko zależy.

Istnieją dwa sposoby żeby się tam znaleźć. Pierwszy to płatne reklamy Google Ads – wyświetlają się one nad naturalnymi wynikami wyszukiwania i statystycznie zagląda do nich około 60% użytkowników. Drugi sposób, to pozycjonowanie strony, gdzie najważniejszy aspekt pełnią działania związane z polepszaniem witryny w wyszukiwarce Google. 

Decydując się na pozycjonowanie strony firmowej, która ma rzucić wyzwanie konkurencji, zapewniam narzędzia oraz wsparcie które pomoże moim Partnerom przebić się na pierwszą lokatę w wynikach wyszukiwania Google.

Działania swoje rozpoczynam od:

Audytu witryny internetowej

Zanim zacznę działania z zakresu pozycjonowania, w pierwszej kolejności przeprowadzę audyt strony internetowej pod kątem SEO (Search engine optimization). Przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, sprawdzę wpływ wszystkich parametrów na prawidłową widoczność w wynikach wyszukiwania. Na podstawie analizy, przedstawię obszary wymagające uwagi, a następnie przeprowadzę skuteczną optymalizacje Państwa strony, w oparciu o wszystkie obowiązujące wytyczne Google.

Następnie.

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania

Filarem wszystkich działań prowadzonych w Internecie, począwszy od akcji dydaktycznych, poprzez różnej maści promocje, a skończywszy na małych czy dużych kampaniach marketingowych, jest stabilna witryna. Bazując na doświadczeń oraz śledząc hobbistycznie trendy zakamarków Internetu, zadbam aby Państwa strona nie zawiodła w kluczowych momentach prowadzonych przedsięwzięć. 

Podczas optymalizacji, tuż obok poprawy wszystkich aspektów dotyczących funkcjonowania strony, wykonam również o odpowiednią strukturę zamieszczonych informacji. Często takie zabiegi jak rozbicie treści na kilka podstron, bądź połączenie opisów znajdujących się w wielu miejscach, znacznie poprawia atrakcyjność strony podczas indeksowania.

Później.

Analiza branży

Skuteczne pozycjonowanie rozpoczyna się na etapie dogłębnego poznania potrzeb klienta. Dobrze rozpoznany rynek jest wykładnią skutecznej reklamy. Dysponując odpowiednimi informacjami, jestem wstanie skierować nasze działania do odpowiedniej grupy odbiorców, przez co w znaczącym stopniu zminimalizujemy ryzyko, tak aby nasze działania przyniosły jak najwyższą stopę zwrotu. 

Warto również podkreślić, że przy Analizie Branży, zyskują Państwo szereg różnych cennych informacji, które znacznie mogą przyczynić się do poprawy oferowanych usług czy produktów. 

Dodatkowo warto zastanowić się nad:

Pozycjonowanie przez PPC

W Polsce ponad 96% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google. Amerykański gigant z Mountain View, tuż obok wyszukiwarki udostępnia skuteczne narzędzia mające wpływ na widoczność naszej strony. 

Każdego dnia, wykorzystując mechanizmy rozwiązań takich jak; Google Ads, Google AdSense czy Google Analytics przy niewielkich nakładach finansowych znacznie poprawiam wyniki sprzedażowe moich Partnerów. 

Działania typu PPC (Pay Per Click) świetnie nadają się do natychmiastowej informacji o Państwa istnieniu, jednak trzeba pamiętać że ich żywotność jest ograniczona budżetem.

Warto pamiętać o:

Content Marketing

Content Marketing doskonale uzupełnia działania SEO. Zwiększa zasięg w sieci i podnosi pozycję. Po przez wartościowe treści, ciekawe grafiki powstaje przekaz. Przekaz jasny i klarowny, buduje zaufanie. Zaufanie zamyka sprzedaż, a sprzedaż rozwiązuje potrzeby. 

Masz świetny produkt, Jesteś ekspertem. Wyeksponuj go, przedstaw się, bądź zauważony! Content Marketing to Twoja historia, Twoja jakość, Twój produkt. Działanie, dzięki któremu wychodzisz na spotkanie. 

Kończąc na:

Pozycjonowanie organiczne

Budowa solidnej pozycji w Google jest dla mnie priorytetem. Podczas pozycjonowania organicznego skupiam się na pozyskaniu bezpiecznych i legalnych linków, które utworzą siatkę przekierowań do witryn pozycjonowanej. Działania te mają na celu, pozyskanie wartościowego ruchu, tak aby na stałe, moi Partnerzy, pozostali wysoko w wynikach wyszukiwania.

Lubimy rywalizować a zwłaszcza wygrywać. TOP 10 to połowa drogi do sukcesu. Niezmiennie, najważniejsze jest pierwsze miejsce!

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Umowa bez abonamentów i haczyków!

Zależy mi na bezpieczeństwie obu stron. Współpracę rozpoczynam od  umowy bez haczyków oraz abonamentów. Dla mnie najważniejsze jest zadanie, które dokłada cegiełkę do rozwoju moich Klientów. 

Zapewniam kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Tuż obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmujemy się brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.

Zainteresowany ofertą? Zapytaj o nią przez poniższy formularz.

Bezpośredni kontakt:

Pon.-Sob.: 8:00 – 20:00
Niedz.: 9:00 – 16:00

Copyright 2020-2022 © INNOVATED Creative Studio: Projektowanie stron – Pozycjonowanie – Reklamy Google / Facebook – Copywritinig – Branding