Pozycjonowanie stron i sklepów e-commerce

Zadbamy o najwyższą lokatę Państwa witryny, w wyszukiwarce Google. 

Dobrze wiemy jak ważna jest pierwsza pozycja w Google. Tak naprawdę, od niej wszystko zależy.

Istnieją dwa sposoby żeby się tam znaleźć. Pierwszy to płatne reklamy Google Ads – wyświetlają się one nad naturalnymi wynikami wyszukiwania i statystycznie zagląda do nich około 60% użytkowników. Drugi sposób, to pozycjonowanie strony, gdzie najważniejszy aspekt pełnią działania związane z polepszaniem widoczności witryny w wyszukiwarce Google. 

Decydując się na pozycjonowanie strony firmowej, która ma rzucić wyzwanie konkurencji, zapewniamy narzędzia oraz wsparcie które pomoże naszym Partnerom przebić się na pierwszą lokatę w wynikach wyszukiwania Google.

Nasze działania rozpoczynamy od:

Nasze działania rozpoczynamy od:

Audyt SEO:

Przeprowadzimy szczegółową analizę Twojej witryny, identyfikując mocne i słabe strony pod kątem SEO. Taki Audyt obejmuje analizę słów kluczowych, struktury witryny, optymalizacji treści, linkowania wewnętrznego i zewnętrznego, szybkości ładowania strony oraz innych czynników wpływających na pozycjonowanie.

Badanie słów kluczowych:

Przyglądniemy się słowom kluczowym, aby zidentyfikować najbardziej trafne i konkurencyjne frazy wyszukiwania w Twojej branży. Wykorzystamy specjalistyczne narzędzia i przeanalizuje trendy, a następnie dostarczymy optymalne słowa kluczowe do wykorzystania w treściach na Twojej witrynie.

Optymalizacja treści:

Stworzymy strategię optymalizacji treści, która obejmuje optymalizację tytułów, nagłówków, opisów i treści na Twojej witrynie. Dostosujemy treści pod kątem słów kluczowych, dbając jednocześnie o ich wartość dla użytkowników i czytelność pod algorytmy wyszukiwarek.

Optymalizacja techniczna:

Przeprowadzimy optymalizację techniczną Twojej witryny, taką jak optymalizacja struktury URL, meta tagów, atrybutów ALT dla obrazów, szybkości ładowania witryny, weryfikacji mapy witryny (sitemap) i wiele innych. Poprawimy również dostępność mobilną witryny, aby była responsywna i dostosowana do urządzeń mobilnych.

Linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne:

Stworzymy strategię linkowania wewnętrznego, która ułatwi nawigację po stronie i przekierowuje użytkowników na  strony określone priorytetem. Zapewnimy również pozyskiwanie linków zewnętrznych od wiarygodnych stron, aby zwiększyć autorytet Twojej witryny w oczach wyszukiwarek.

Monitorowanie i raportowanie:

Regularnie monitorujemy wyniki i analizujemy ruch organiczny na Twojej witrynie. Dostarczamy raporty zawierające informacje o pozycjach w wynikach wyszukiwania, ruchu organicznym, słowach kluczowych oraz innymi ważnymi metrykami, abyś mógł śledzić postępy i skuteczność naszych działań.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony firmowej?

W przypadku stron internetowych, wycena pozycjonowania strony firmowej zależy w dużej mierze od:

  • budowy strony pozycjonowanej pod względem optymalizacji SEO,
  • zawartości słów kluczowych oraz wartościowej treści,
  • od branży, z którą strona będzie konkurować.

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Wycena sklepu internetowego jest bardziej skomplikowana niż wycena pozycjonowania strony firmowej, ponieważ musi uwzględnić kwestie związane z opisem produktów, kategorii i linkowania wewnętrznego.

Aby przygotować spersonalizowaną ofertę , potrzebujemy Twój adres strony lub sklepu internetowego. Na podstawie tych informacji przeprowadzimy audyt witryny oraz dokonamy analizy branży, aby zrozumieć obecną sytuację. Na tej podstawie, będziemy mogli stworzyć skuteczną strategię pozycjonowania oraz wycenę, dostosowaną do Państwa sytuacji.

Zainteresowany ofertą?

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Umowa bez abonamentów i haczyków!

Każdą współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy, która jasno określa szczegóły projektu i chroni interes obu Stron.

Zapewniam kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Tuż obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmuje się również brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.