Casy study

BIURO DETEKTYWISTYCZNE M&K MICHAŁ KAMIŃSKI

OBSZAR DZIAŁAŃ 

Web designe, pozycjonowanie, content marketing, copywriting, Google Ads  

POTRZEBA 

Zaprojektowanie na nowo firmowej witryny internetowej zawierającej nowoczesne technologie, które polepszają doświadczenie użytkownika, podczas przeglądania zawartości strony firmowej. Działania wpływające na najwyższe pozycje w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych dzięki optymalizacji zasobów SEO oraz działalność copywriterska przedstawiająca ofertę oraz działalność agencji za pomocą artykułów eksperckich. potrzeba stworzenia analityki potrzeb klienta oraz pozyskania klientow za pomocą kampanii reklamowej w Google Ads.  

Przejdź na witrynę Klienta

KLIENT

Biuro detektywistyczne M&K Detektyw to profesjonalna agencja zajmująca się zbieraniem informacji, badaniem faktów i rozwiązywaniem różnego rodzaju spraw. Główne zadania biura detektywistycznego to: śledzenie i obserwacja osób w celu zdobycia informacji na temat ich działań oraz miejsc, które odwiedzają. Prywatni detektywi zajmują się również analizą i interpretacją dowodów, takich jak; dokumenty, nagrania lub ślady, które pomagają w celu ustalenia prawdy konkretnej sprawie. Poszukiwaniu zaginionych osób, oraz prowadzenia dochodzeń w sprawach dotyczących nadużyć w firmach, kradzieży intelektualnej czy nieuczciwej konkurencji. 

Zainteresowany ofertą?

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Umowa bez abonamentów i haczyków!

Każdą współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy, która jasno określa szczegóły projektu i chroni interes obu Stron.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmujemy się również brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.