Zaawansowane sklepy internetowe

Handel w Internecie, to żadna nowość ale własny sklep, bez czynszu, bez opłat za energię, bez abonamentów – to podstawa każdego przedsiębiorcy.

Czasy pandemii, pokazały kolosalny wpływ Internetu w tworzeniu biznesu. Obostrzenia i zamknięcia związane z Covid-19 przyczyniły się do masowej migracji firmy do cyfrowej przestrzeni.

Jednym z największych wyzwań związanych z budowaniem relacji pomiędzy firmą a klientem, jest zmiana sposobu komunikacji. Wcześniej wystarczyło przedstawić fizycznie produkt aby klient wiedział czy otrzyma to czego poszukuje.

Teraz jest inaczej. Wszystko jest dostępne w Internecie. Z jednej strony urosła globalna konkurencja, a z drugiej? No właśnie, zwiększyły się szanse na rywalizację z firmami, które nie były w zasięgu.

BEZPIECZEŃSTWO

Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważną pełni rolę witryna firmowa. Strona internetowa jest to pierwszy element reprezentacyjny, z którym klient spotyka się z firmą na dzień dobry. Moim zadaniem tuż obok pięknego designu jest niedopuszczenie do sytuacji, w której mój Partner zostanie skompromitowany lub co gorsza – okradziony.

Kopie zapasowe

Serwer w chmurze hostingowej posiada kopie zapasowe, które są regularnie wykonywane w nocy i są utrzymywane do dwóch dni wstecz. Dodatkowo, aby całkowicie zminimalizować ryzyko utracenia danych, wykonuję regularnie kopie zapasowe witryny, na dysk twardy w obrębie firmy Innovated.

Certyfikat SSL

Tuż obok standardowych zabezpieczeń Strona Internetowa będzie dodatkowo chroniona certyfikatem SSL, który zwiększa bezpieczeństwo przed podmianą danych np. numeru konta bankowego czy zmianą na treści kompromitujące właściciela witryny.

Wsparcie techniczne 24h/7

W razie problemów technicznych reagujemy 24 godziny, 7 dni w tygodniu, w niedziele i święta.

OPTYMALIZACJA

Rzadko spotyka się osoby, które dysponują pokładami wolnego czasu. W dobie nieustannej walki z konkurencją, której wbrew pozorom nie są firmy z tej samej branży, a są to wszelakiego rodzaju pochłaniacze naszej uwagi. Szybkość i intuicyjność wczytywania strony internetowej pełni ważną rolę w pozyskaniu klienta.

Szybką i intuicyjną

Państwa Sklep internetowy będzie dodatkowo podpięty pod technologie LiteSpeed Cache lub REDIS. Upraszając, w skrócie technologie te zmniejszają ilość jednorazowych zapytań do bazy danych. Takie rozwiązania potrafią zminimalizować nawet 10 krotnie ilość zapytań przy tysiącu użytkowników w czasie trwania jednej sesji w witrynie internetowej.

Platforma WordPress

Strona z ofertą będzie zainstalowana i skonfigurowana w prężnie rozwijającym systemie WordPress. Szacuje się, że na święcie ponad połowa stron jest stworzona właśnie w tym środowisku. Właściwie, nic w tym dziwnego, bo prostota i intuicyjny panel administracyjny przekonuje do siebie już w pierwszych chwilach administrowania strony.

W technologii Responsive Web Design

Sklep e-commerce będzie dostosowany do wszelkich urządzeń mobilnych i desktopowych!

FUNKCJONALNOŚĆ

Dobieram odpowiednie narzędzia technologiczne. Stworzę piękną szatę graficzną. A na samym końcu, udostępnię możliwość pełnej kontroli zawartości znajdującej się w sklepie internetowym. To Państwo są kapitanem na własnym statku, ja jestem częścią załogi, która przyczynia się do rozwoju Państwa biznesu.

Wyjątkową szatę graficzną!

Środowisko WordPress wyróżnia się ogromną popularnością wśród twórców motywów i dodatków. Dzięki temu mam możliwość stworzyć dla Państwa stronę na zaawansowanym kodzie (szablonie), który wyróżni się wyjątkowych designem.

Pełną kontrole treści merytorycznej i graficznej!

W panelu administracyjnym będą Państwo mieć bez ograniczeń możliwość edytować wszystkie treści i materiały zamieszczone w witrynie strony oraz dodatkowo możliwość własnej rozbudowy.

WYBIERZ PROJEKT POD SIEBIE

.. i stwórz wyjątkową szatę graficzną!
przecena
Projekt

SHOP ONE

Sklep dedykowany na rozpoczęcie przygody w sprzedaży internetowej
1999 zł 1399

- Sklep oparty na WooCommerce

- Design UX/UI

- 5 zakładek zaprojektowanych

- Komercyjny szablon WordPress

- Integracja z kurierami i bramkami płatniczymi

- Blog

- Optymalizacja pod Google / SEO

- Skrzynka e-mail z adresem domeny

Zapytaj o szczegóły
Przecena
Projekt

SHOP DROP

Wyróżnij się w Google
2799 zł 1899

- Sklep oparty na WooCommerce

- Design UX/UI

- 8h szkolenia z integracji z hurtowaniami dropshippingowymi

- 5 zakładek zaprojektowanych

- Komercyjny szablon WordPress

- Integracja z kurierami i bramkami płatniczymi

- Blog

- Optymalizacja pod Google / SEO

- Skrzynka e-mail z adresem domeny

Zapytaj o szczegóły

Na co możesz liczyć?

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Umowa bez abonamentów i haczyków!

Każdą współpracę rozpoczynam od umowy. Taka umowa jasno określa szczegóły współpracy oraz chroni i zabezpiecza interesy obu Stron.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Tuż obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmujemy się brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.

Dlaczego warto zlecić nam projektowanie sklepu internetowgo?

– Podstawą współpracy jest pełna pomoc w zaspokojeniu wszystkich potrzeb cyfrowych naszych Klientów.

– Szeroka wiedza na temat projektowania stron i sklepów internetowych pozwala tworzyć nowoczesne witryny pod wszystkie urządzenia mobilne i desktopowe.

– Projektowanie stron przebiega w oparciu o sprawdzone technologie, przy zachowaniu standardów Google.

– Atrakcyjne ceny usług przyczyniają się do dużych oszczędności czasu i pieniędzy.

– Każdy Klient otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego strony przez 24h/7, który pozwala na pełną kontrole danych.

– Pełna opieka techniczna, to bezpieczeństwo Twojej firmy w Internecie.

– Każda oferta jest szyta na miarę klient oraz jego indywidualne potrzeby

Zainteresowany ofertą? Zapytaj o nią przez poniższy formularz.

Bezpośredni kontakt:

Pon.-Sob.: 8:00 – 20:00
Niedz.: 9:00 – 16:00

Copyright 2020-2022 © INNOVATED Creative Studio: Projektowanie stron – Pozycjonowanie – Reklamy Google / Facebook – Copywritinig – Branding