Tworzenie sklepów internetowych

Handel w Internecie, to żadna nowość ale własny sklep, bez czynszu, bez opłat za energię, bez abonamentów – to podstawa każdego przedsiębiorcy będącego w branży e-commerce.

Czasy pandemii, pokazały kolosalny wpływ Internetu w tworzeniu biznesu. Obostrzenia i zamknięcia związane z Covid-19 przyczyniły się do masowej migracji firmy do cyfrowej przestrzeni.

Jednym z największych wyzwań związanych z budowaniem relacji pomiędzy firmą a klientem, jest zmiana sposobu komunikacji. Wcześniej wystarczyło przedstawić fizycznie produkt aby klient wiedział czy otrzyma to czego poszukuje.

Teraz jest inaczej. Wszystko jest dostępne w Internecie. Z jednej strony urosła globalna konkurencja, a z drugiej? No właśnie, zwiększyły się szanse na rywalizację z firmami, które nie były w zasięgu.

Oferuję kompleksowe usługi projektowania sklepów internetowych dla małych i średnich firm. Jako freelancer specjalizujący się w e-commerce. Jestem w stanie stworzyć profesjonalny sklep internetowy, który będzie idealnie dopasowany do Twojej marki i spełni oczekiwania Twoich klientów.

Moja oferta obejmuje

Indywidualny design:

Rozumiem, że Twój sklep internetowy musi wyróżniać się spośród konkurencji i odzwierciedlać charakter Twojej marki. Dlatego zagwarantuje unikalny i spersonalizowany design, który stworzy pozytywne wrażenie na klientach i zachęci ich do zakupów.

Responsywność:

Twój sklep internetowy będzie dostosowany do różnych urządzeń, takich jak komputery, tablety i smartfony. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli wygodnie przeglądać i kupować produkty niezależnie od tego, jakiego urządzenia używają.

Intuicyjna nawigacja:

Zadbam o to, aby nawigacja w Twoim sklepie była łatwa i intuicyjna dla klientów. Optymalizuję układ strony, kategorie produktów i filtry wyszukiwania, aby użytkownicy mogli szybko znaleźć to, czego szukają.

Bezpieczeństwo i płatności online:

Zajmuję się integracją sklepu z bezpiecznymi bramkami płatności, takimi jak PayPal, Przelewy24, Blik itp. Zapewnię również odpowiednie zabezpieczenia, aby chronić dane klientów i zapewnić im bezpieczne zakupy online.

Zarządzanie produktami i zamówieniami:

Sklepy tworzę w środowisku WordPress WooCommerce. Zapewnia to intuicyjny panel administracyjny, który umożliwi Ci łatwe zarządzanie produktami, ich opisami, cenami, stanem magazynowym itp. Będziesz mógł śledzić zamówienia, tworzyć promocje, wysyłać powiadomienia klientom i zarządzać logistyką.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek:

Podczas tworzenia sklepów internetowych, wszystkim swoim klientom służę swoją wiedzą oraz doświadczeniu w optymalizacji SEO. Myślę, że jest to przydatna forma pomocy, która ma często duży wpływ na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania sklepu internatowego. Dzięki temu będziesz mógł dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Integracje z narzędziami marketingowymi:

Wprowadzę integracje z narzędziami marketingowymi, takimi jak Google Analytics, Facebook Pixel, BaseLinker i innymi., abyś mógł śledzić statystyki, analizować zachowanie klientów i prowadzić skuteczną kampanię sprzedażową.

Wsparcie techniczne i utrzymanie sklepu:

Nie zostawiam Cię samego po zakończeniu projektu. Oferuję wsparcie techniczne i utrzymanie sklepu, dbając o jego aktualizacje, bezpieczeństwo i rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Ile kosztuje stworzenie sklepu internetowego?

Ile kosztuje zaprojektowanie sklepu internetowego?

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Operując cennikiem, miałem świadomość, że wycena nie zawsze może być adekwatna do danego projektu. By móc sporządzić odpowiedną ofertę, potrzebuję poznać odpowiedź na wiele czynników. Podobnie jak przy tworzeniu stron firmowych pojawiają się kwestie związane z moim zaangażowaniem. 

  • Przeznaczenie sklepu. Czy to ma być sklep typu Hand Made, gdzie dużą rolę będzie odgrywać indywidualna szata graficzna. Czy sklep wielobranżowy np. w systemie dropshipping? A może inny?
  • Ilość podstron/zakładek do stworzenia

oraz

  • Ilość materiału, który trzeba będzie opracować (przygotowanie opisów, obróbka zdjęć, przygotowanie grafiki)

Zainteresowany ofertą?

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Umowa bez abonamentów i haczyków!

Każdą współpracę rozpoczynam od umowy. Taka umowa jasno określa szczegóły współpracy oraz chroni i zabezpiecza interesy obu Stron.

Zapewniam kompleksowe rozwiązania dla firm!

Marka INNOVATED Creative Studio specjalizuje się w usługach cyfrowych. Tuż obok projektowania nowoczesnych witryn internetowych zajmuje się również brandingiem firm oraz marketingiem w sieci.