Krzysztof Prażmowski

Programista stron i sklepów internetowych, grafik i designer. CEO w INNOVATED Creative Studio.

biuro@innovated.pl
+48 780 070 005
Porozmawiamy?

Cześć, nazywam się

Krzysztof Prażmowski

Jestem właścicielem
marki Innovated

Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i rozwój naszych Partnerów biznesowych. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, tym samym eliminując zbędne ryzyko.

Zajmujemy się tworzeniem stron oraz sklepów internetowych w przyjaznym środowisku WordPress

Jesteśmy z Krakowa. Nasza agencja świadczy usługi cyfrowe, w tym projektowanie profesjonalnych stron i sklepów internetowych w technologii Responsive Web Design dla Partnerów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Posiadamy bogate doświadczenie we wszystkich aspektach projektowania witryn internetowych w środowisku WordPress. Dodatkowo nasi Partnerzy również mogą liczyć na kreatywne wsparcie w tworzeniu bradningu, copywritingu oraz pozycjonowaniu stron.

* Strona w przygotowaniu. Niebawem będzie odsłona całej treści.

Tworzenie stron internetowych zaczyna się od indywidualnego podejścia. Naszym celem jest stworzenie zaplecza, które będzie reprezentować Państwa firmę w cyfrowej przestrzeni. Czytaj więcej.

XXI wiek, to czas szybkich decyzji. Sprzedaż odbywa się bez wyjścia z domu. Skupiamy się na dostarczaniu platform, które ułatwiają procesy podejmowania decyzji zakupowych. Czytaj więcej.
Budowa stabilnej pozycji w Google to dla nas priorytet. Podczas pozycjonowania skupiamy się na pozyskaniu bezpiecznych i legalnych linków, które zagwarantują najwyższą pozycję wyszukiwarce. Czytaj więcej.

Identyfikacja wizualna jest to jedna z najważniejszych kwestii, podczas budowy silnej Marki. Ma ona znaczenie między innym podczas budowy zaufania oraz wiarygodności biznesowej. Czytaj więcej.

Dobry tekst to podstawa każdego przesłania. Tworzymy teksty szyte na każdą potrzebę. Czytaj więcej.

CRM to narzędzie służące relacjom biznesowym. Wspiera procesy zachodzące między klientem a personelem firmy. Jest nieodłącznym elementem rosnącego przedsiębiorstwa. Czytaj więcej.

Technologie

Aby nasza praca była kreatywna i owocna, potrzebne są do tego najlepsze technologie.

© 2021 INNOVATED Creative Studio - Projektowanie stron firmowych i sklepów internetowych.