Kariera

Jesteś osobą ambitną? Szukasz nowych wyzwań? Chcesz rozwijać własne pasje? Zacznij pracę w IT i wstąp do naszego zespołu.

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

Agencja Innovated.pl to grupa specjalistów zajmujących się projektowaniem i tworzeniem stron i sklepów internetowych, copywritingiem, pozycjonowaniem (SEO i SEM), kampaniami Google Ads i Facebook Ads. W związku z rozwojem naszego działu handlowego, poszukujemy nowych osób na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży / przedstawiciela handlowego.

Wymagania:

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia. Ważne, abyś:
-interesował/a przynajmniej jednym z obszarów naszej działalności,
-miał/a łatwość w komunikowaniu się,
-był/a pozytywną osobą,
-sprawnie posługiwał/a się językiem polskim w piśmie.

Dla kogo:

Szukamy osób ambitnych, które chcą wolny czas przekuć w gotówkę a także nabyć nowe doświadczenia i umiejętności. Praca jest łatwa i prosta. Kontaktujesz się ze wskazanymi firmami, które mogą być zainteresowane stworzeniem nowej witryny (strona firmowa/sklep), modernizacją i optymalizacją aktualnej, lub skorzystaniem z innych powiązanych usług.

Co zapewniamy:

Niezbędny pakiet szkoleń a dla głodnych wiedzy program mentoringowy, dzięki któremu nabędziesz umiejętności w obszarach:

-digital marketingu,
-copywritingu,
-tworzenia kampanii SEO i SEM,
-tworzenia kampanii w Social Media,
-projektowaniu stron internetowych,
-kompleksowym tworzeniu stron w WordPress,
-programowania w technologiach webowych.

Po satysfakcjonującym dla obu stron okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe lub objęcia innego stanowiska.

Wynagrodzenie

Wysokie wynagrodzenie zależne od wyników sprzedażowych. Od każdej z nich wypłacimy wysoki procent a w przypadku dodatkowej pracy przy tworzeniu produktów cyfrowych otrzymasz atrakcyjny bonus finansowy.

Miejsce pracy

Pracujesz gdzie chcesz! Ważne, aby mieć dobry dostęp do Internetu i sieci komórkowej.

Jeśli dobrze czujesz się w handlu, jesteś otwarty na nowe relacje, chcesz postawić pierwsze kroki w IT i digital marketingu, to jesteś idealną osobą na te stanowisko!

Aplikuj przez poniższy formularz