INNOVATED.
Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej propozycji dedykowanej każdej osobie, która zajmuje się fotografią. Mając na uwadze mijający ciężki rok 2020, gdzie większość wydarzeń została odwołana, a tuż zaraz za grupą hotelarzy i restauratorów najciężej oberwała grupa fotografów.
 
Przygotowaliśmy absolutnie niską cenę, tak aby każdy fotograf czy to profesjonalista czy to ten który zajmuje się fotografią jako hobby, mógł zaprezentować swoją ofertę profesjonalnie na własnej stronie internetowej.
 
W promocyjnej cenie, tylko 299 zł otrzymasz profesjonalną stronę internetową dedykowaną dla fotografów:
 
– Zaprojektujemy dla Ciebie 4 podstrony/zakładki.
– Twoja strona zostanie stworzona na przyjaznym środowisku WordPress.
– Będziesz mieć pełen dostęp do strony i możliwość pełnej edycji przez Panel Administracyjny.
 
 Galeria i albumy
– Będziesz mógł wprowadzać dowolną ilość zdjęć i albumów przy zachowaniu odpowiedniej kompresji i wielkości pliku tak aby zdjęcia ładnie i szybko otwierały się na smartfonie, jak i były wysokiej jakości. Dokładna przestrzeń na media to 10 GB czyli jakieś 10-20 tysięcy zdjęć wysokiej jakości wyświetlanych na komputerach i smartfonach.
 
Gratis:
Otrzymasz nową domenę z końcówką .pl na 12 miesięcy. Odnowienie roczne, to koszt 149 zł.
Wsparcie techniczne, filmy instruktażowe do obsługi strony, regularne backupy (kopie zapasowe) oraz serwer (hosting) na okres 12 miesięcy. Odnowienie roczne, to 129 zł.
Dodatkowo otrzymasz Certyfikat SSL (taka kłódka czarna przy domenie), który zwiększy bezpieczeństwo Twoich informacji na stronie na okres 12 miesięcy. Odnowienie roczne, to koszt 129 zł (nie jest on obowiązkowy, ale Google lepiej rekomenduje strony, które posiadają taki certyfikat).
 
 
617 zł – tyle zaoszczędzisz wybierając naszą ofertę!
 
 
Pamiętaj. Oferta ważna do 30 listopada 2020 roku. Nie czekaj do ostatniego dnia. Już teraz wyślij zamówienie!
 

Co trzeba zrobić?

– Polubić i zaobserwować nasz kanał na Facebooku.

– Wysłać zgłoszenie przez formularz albo napisać na biuro@innovated.pl

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, mailowy przez pracowników firmy Innovated w celach przedstawienia oferty lub marketingu.

Maszy pytania?

Napisz lub zadzwoń pod numer 780 070 005