Krzysztof Prażmowski

Programista stron i sklepów internetowych, grafik i designer. CEO w INNOVATED Creative Studio.

biuro@innovated.pl
+48 780 070 005
Porozmawiamy?

Projektowanie stron firmowych

Tworzenie stron, to dla nas coś więcej niż praca, to pasja która codzienność przemienia w wspaniałe projekty!

Obserwacja cyfrowej przestrzeni nauczyła nas pewnych ważnych aspektów, których nie może zabraknąć podczas projektowania stron firmowych dla naszych Partnerów.

Authentication

BEZPIECZEŃSTWO

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną pełni rolę witryna firmowa. Strona internetowa jest to pierwszy element reprezentacyjny, z którym klient spotyka się z firmą na dzień dobry. Naszym zadaniem tuż obok pięknego designu jest niedopuszczenie do sytuacji, w której nasz Partner zostanie skompromitowany lub co gorsza okradziony.

High Speed Communication

OPTYMALIZACJA

Rzadko spotyka się osoby, które dysponują pokładami wolnego czasu. W dobie nieustannej walki z konkurencją, której wbrew pozorom nie są firmy z tej samej branży, a są to wszelakiego rodzaju pochłaniacze naszej uwagi. Szybkość i intuicyjność wczytywania strony internetowej pełni ważną rolę w pozyskaniu klienta.

Website Algorithm

FUNKCJONALNOŚĆ

Dobieramy odpowiednie narzędzia technologiczne. Tworzymy piękną szatę graficzną. A na samym końcu, udostępnimy możliwość pełnej kontroli zawartości znajdującej się na stronach naszych Partnerów. To Państwo są kapitanem na własnym statku, my jesteśmy częścią załogi, która przyczynia się do rozwoju Państwa biznesu.

Nasi Partnerzy w standardzie otrzymują:

© 2021 INNOVATED Creative Studio - Projektowanie stron firmowych i sklepów internetowych.