ClientClient nameYear2018AuthorAuthor nameShare:

Parkowa Hostel

Pozycjonowanie

Zadbamy o najwyższą lokatę Państwa strony, w wynikach wyszukiwania w przeglądarce Google

Audyt stron internetowych

Zanim zaczniemy działania z zakresu pozycjonowania, w pierwszej kolejności przeprowadzimy audyt strony internetowej pod kątem SEO (Search engine optimization). Przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi, sprawdzimy wpływ wszystkich parametrów na prawidłową widoczność w wynikach wyszukiwania. Na podstawie analizy, przedstawimy obszary wymagające uwagi, a następnie przeprowadzimy skuteczną optymalizacje Państwa strony, w oparciu o wszystkie obowiązujące wytyczne Google.

Analiza branży

Skuteczne pozycjonowanie rozpoczyna się na etapie dogłębnego poznania potrzeb klienta. Dobrze rozpoznany rynek jest wykładnią skutecznej reklamy. Dysponując odpowiednimi informacjami, jesteśmy wstanie skierować nasze działania do odpowiedniej grupy odbiorców, przez co w znaczącym stopniu zminimalizujemy ryzyko, tak aby nasze działania przyniosły jak najwyższą stopę zwrotu. 

Warto również podkreślić, że przy Analizie Branży, zyskują Państwo szereg różnych cennych informacji, które znacznie mogą przyczynić się do poprawy oferowanych usług czy produktów. 

Pozycjonowanie organiczne

Budowa solidnej pozycji w Google jest dla nas priorytetem. Podczas pozycjonowania organicznego skupiamy się na pozyskaniu bezpiecznych i legalnych linków, które utworzą siatkę przekierowań do witryn pozycjonowanych. Działania te mają na celu, pozyskanie wartościowego ruchu, tak aby na stałe, nasi Partnerzy, pozostali wysoko w wynikach wyszukiwania. 

Lubimy rywalizować a zwłaszcza wygrywać. TOP 10 to połowa drogi do sukcesu. Niezmiennie, najważniejsze jest pierwsze miejsce!

Każdego dnia, wykorzystując mechanizmy rozwiązań takich jak; Google AdWords, Google AdSens czy Google Analytics przy niewielkich nakładach finansowych znacznie poprawiamy słupki sprzedażowe naszych Partnerów. 

Działania typu PPC (Pay Per Click) świetnie nadają się do natychmiastowej informacji o Państwa istnieniu, jednak trzeba pamiętać że ich żywotność jest ograniczona budżetem.

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania

Filarem wszystkich działań prowadzonych w Internecie, począwszy od akcji dydaktycznych, poprzez różnej maści promocje, a kończywszy na małych czy dużych kampaniach marketingowych, jest stabilna witryna. Mając spory bagaż doświadczeń oraz śledząc hobbistycznie trendy zakamarków Internetu, zadbamy aby Państwa strona nie zawiodła, w kluczowych momentach prowadzonych przedsięwzięć. 

Podczas optymalizacji, tuż obok poprawy wszyskich aspektów dotyczących funkcjonowania strony, zadbamy również o odpowiednią strukturę zamieszczonych informacji. Często takie zabiegi jak rozbicie treści na kilka podstron, bądź połączenie opisów znajdujących się w wielu miejscach, znacznie poprawiają atrakcyjność strony podczas indeksowania.

Pozycjonowanie PPC

W Polsce ponad 96% użytkowników Internetu korzysta z wyszukiwarki Google. Amerykański gigant z Mountain View, tuż obok wyszukiwarki udostępnia skuteczne narzędzia mające wpływ na widoczność naszej strony. 

Każdego dnia, wykorzystując mechanizmy rozwiązań takich jak; Google AdWords, Google AdSens czy Google Analytics przy niewielkich nakładach finansowych znacznie poprawiamy słupki sprzedażowe naszych Partnerów. 

Działania typu PPC (Pay Per Click) świetnie nadają się do natychmiastowej informacji o Państwa istnieniu, jednak trzeba pamiętać że ich żywotność jest ograniczona budżetem.

Content Marketing

Content Marketing doskonale uzupełnia działania SEO. Zwiększa zasięg w sieci i podnosi pozycję. Po przez wartościowe treści, ciekawe grafiki powstaje przekaz. Przekaz jasny i klarowny, buduje zaufanie. Zaufanie zamyka sprzedaż, a sprzedaż rozwiązuje potrzeby. 

Masz świetny produkt, Jesteś ekspertem. Wyeksponuj go, przedstaw się, bądź zauważony! Content Marketing to Twoja historia, Twoja jakość, Twój produkt. Działanie, dzięki któremu wychodzisz na spotkanie. 

Spotkajmy się,